1

Ugniakurai

IŠSKIRTINIO DIZAINO. UŽDENGIAMI DANGČIU. SAUGIAI KŪRENAMI “Ugnies žiedai”. NEŠIOJAMOS METALINĖS LAUŽAVIETĖS. LAUŽAVIEČIŲ GAMYBA PAGAL UŽSAKYMĄ.

Ugniakuras UGNIES ŽIEDAS
Ugniakuro išmatavimai: Skersmuo 130cm. Aukštis 35cm. 
Metalinis žiedas: Metalinis žiedas pagamintas iš 2.5 mm. metalo, dugnas su skylėmis vandens nuekėjimui, viršutine 5cm metaline užlaida neleidžia žiedui išsikraipyti, bei apsaugo akmenis nuo perkaitimo. Žiedo dangtis su dvejomis patogiomis rankenomis užtikrinantis saugų ugniakuro palikimą po naudojimo, maisto gaminimo laikilius skirtus iešmams, kazanui ar puodui galima statyti tiek žiedo viduje, tiek ant jo krašto.  Laikikliai nereikalauja papildomo sandėliavimo, baigus naudoti laikiklis telpa ugniakuro viduje. Visos dalys padengtos karščiui atsparia danga. Nuimamas, besisukiojantis kablys puodui leis patogiai gaminti maistą net didžiausiame puode. Žiedo išmatavimai: Skersmuo 80cm. Aukštis 30cm. Storis 2.5 mm.
Blokeliai ir viršutiniai akmenys: Šoniniai blokeliai (51vnt.) yra atsparūs temperatūrų svyravimams.  Viršutiniai akmenys (10vnt.) kurie sudaro žiedą, išlieti iš temperatūroms atsparaus mišinio ir papildomai impregnuoti, kas saugo nuo tepimosi ir palengvina jų valymą
Montavimas: Unikalios formos dėka, ugniakuro blokeliai ypač paprastai, tam tikrai nereikalingi ypatingi įgūdžiai, lyg konstruktoriaus kaladėlės susideda į tvarkingą žiedą. Jei nesate tikri dėl tinkamai pasirinktis ugniakuro vietos – neskubėkite jo suklijuoti, jis puikiai atliks savo funkciją ir nesubetonuotas, Nesuklijuotą ugniakurą bet kada galėsite perkelti į kitą vietą. Maisto gaminimui skirtas specialus iešmų,grotelių ir puodų laikiklis. Laikiklis specialios konstrukcijos dėka stabiliai pasistato ant įdėklo kraštų iš bet kurios ugniakuro pusės. Pagal pageidavimą, ugniakurą sumontuos mūsų specialistai visoje Lietuvoje.
Ugnakuro gamybos terminas: Ugnies žiedą pagaminsime per ~14> d.
Gamybos terminas:
Ugniakurą pagaminsime per ~14> d.
SIŲSTI UŽKLAUSĄ – UŽSAKYMĄ

KVIEČIAME BENDRADARBIAUTI: Prekybininkus, aplinkos ir landšafto specialistus.